004

Prawo przewozowe

Nr kursu:

Miejsce kursu:

Termin kursu:

Termin zgłoszeń:

Termin egzaminu:

Profil uczestników:
Szkolenie adresowane jest do nadawców i odbiorców przesyłek oraz osób zajmujących się spedycją i organizacją transportu, które na co dzień stykają się z problemami związanymi z wykonywaniem umowy przewozu.

Prowadzenie:
Joanna Jarosz-Zugaj - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Doradca z branży kolejowej, drogowej, budowlanej, obrotu nieruchomościami. Pasjonatka prawa transportowego, autorka bloga dotyczącego prawa transportowego. Specjalizuje się w doradztwie firmom z sektora TSL świadcząc kompleksową pomoc prawną w zakresie ich bieżącej działalności.

Metodyka:
Program zajęć ma charakter wykładów wzbogacony prezentacją. Szkolenie przewiduje również czas na dyskusję i konsultacje.

Materiały szkoleniowe:
Uczestnicy szkolenia otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe w formie skryptu zawierającego prezentację. Ponadto, uczestnicy szkolenia otrzymują materiały w wersji elektronicznej tzw. Kompendium wiedzy – płytę CD zawierającą prezentację oraz aktualne przepisy, ustawy i rozporządzenia z tematyki będącej przedmiotem szkolenia.

Cena:
540,00 zł netto + 23% VAT (bez noclegu)
760,00 zł netto + 23% VAT (z noclegiem)
Cena obejmuje: 6 godzin zajęć dydaktycznych (6 x 60 min), materiały szkoleniowe w wersji papierowej i elektronicznej, obiad, przerwy kawowe oraz zaświadczenie o przebytym szkoleniu, opcjonalnie zakwaterowanie w pokoju 1-os. STANDARD (1 x nocleg + śniadanie).

Przy zgłoszeniu, co najmniej 2 osób istnieje możliwość negocjacji cen.
Przy zgłoszeniu i wpłacie do dnia 21.09.2014 r.5% RABAT

Warunki uczestnictwa:
Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa oraz uiszczenie opłaty na podstawie otrzymanej faktury zaliczkowej. Zgłoszenia należy przesyłać faksem na numer: 32 353 21 17 lub mailem na adres biuro@stc-szkolenia.pl.
Dodatkowych informacji o szkoleniu udziela Pani Katarzyna Prokopiuk – Specjalista ds. kursów i szkoleń – tel. 32 353 21 17 lub tel. kom. 501 175 730, e-mail: biuro@stc-szkolenia.pl.