004

SMGS

Nr kursu:

Miejsce kursu:

Termin kursu:

Termin zgłoszeń:

Termin egzaminu:

Profil uczestników:
Szkolenie adresowane jest do osób zajmujących się organizacją i logistyką kolejowych przewozów towarowych w komunikacji międzynarodowej SMGS – reprezentujących nadawców i odbiorców przesyłek towarowych, przewoźników kolejowych i spedytorów.

Prowadzenie:
Wieloletni specjalista i praktyk w zakresie realizacji przewozów towarowych w komunikacji SMGS, od 1981 r. zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie przewozów międzynarodowych import-export na przejściu granicznym Medyka-Mościska, obecnie pracownik Działu Handlu i Spedycji w Centrum Logistycznym Medyka-Żurawica.

Metodyka:
Program zajęć ma charakter wykładów wzbogacony prezentacją oraz przykładami w formie multimedialnej. Szkolenie przewiduje również czas na dyskusję i konsultacje.

Materiały szkoleniowe:
Uczestnicy szkolenia otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe w formie skryptu zawierającego prezentację. Ponadto, uczestnicy szkolenia otrzymują materiały w wersji elektronicznej tzw. Kompendium wiedzy – płytę CD zawierającą prezentację oraz aktualne przepisy, ustawy i rozporządzenia z tematyki będącej przedmiotem szkolenia.

Cena:
1 600,00 zł netto + 23% VAT

Cena obejmuje: 15 godzin zajęć dydaktycznych (15 x 45 min.), materiały szkoleniowe dla każdego
z uczestników szkolenia, zaświadczenie o przebytym szkoleniu, noclegi w pokojach 2 osobowych,
wyżywienie oraz serwis kawowy w trakcie szkolenia.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym – za dopłatą 180,00 zł/os./dzień brutto.
Cena nie obejmuje parkingu – parking płatny dodatkowo indywidualnie 30 zł/doba/samochód

Przy zgłoszeniu, co najmniej 2 osób istnieje możliwość negocjacji cen.
Przy zgłoszeniu i wpłacie do dnia 18.10.2014 r.5% RABAT

Dodatkowe atrakcje zawarte w cenie:
1. Wstęp do Parku Wodnego TROPIKANA (codziennie w godzinach od 8.00 do 21.00):
basen pływacki (długość 25m, szerokość 12 m, 5 torów, głębokość od 1,6m do 2,2m); basen rekreacyjny z falą i biczami wodnymi (długość 20m, szerokość 10 m, głębokość do 1,6m); basen z hydromasażem wodno-powietrznym; 7 wanien jacuzzi: borowinowe, ługowa, morskie na solance z Zabłocia, wapienno-magnezowe, aromatyczna; sauny suche o nutach zapachowych: kosodrzewiny, eukaliptusa, ziół alpejskich sauna parowa pachnąca melisą i orientem; jaskinia solna, jaskinia śnieżono lodowa; pokój rekreacyjny z tężniami olankowymi; zjeżdżalni a „Cebula” dla osób żądnych wrażeń i umiejących pływać; zjeżdżalnia 5-torowa o długości 550 m; siłownia
2. Wstęp do klubu nocnego od godziny 22.00.

Warunki uczestnictwa:
Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa oraz uiszczenie opłaty na podstawie otrzymanej faktury proforma.
Zgłoszenia należy przesyłać faksem na numer: 32 353 21 17 lub mailem na adres biuro@stc-szkolenia.pl.
Dodatkowych informacji o szkoleniu udziela Pani Katarzyna Prokopiuk – Specjalista ds. kursów i szkoleń – tel. 32 353 21 17 lub tel. kom. 501 175 730, e-mail: biuro@stc-szkolenia.pl.